Hakkımızda

 

GANG, Hazır Giyim Sektörü’ ndeki ihracat ve iç piyasada sayısız müşteri ve 16 yılı aşkın üretim, deneyim, tecrübesi ile MAZ Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.’ nin yepyeni sürdürülebilir doğa dostu moda tasarım markasıdır. 

 

Gang; sıradışı konsepti eşliğinde sokak modası ve günlük giyim trendlerini yeniden şekillendirirken, tarz, şehirli, etkileyici, özgür, farklı, enerjik erkeklere ve kadınlara hitap etmektedir.

 

Fonksiyonelliğin, rahatlığın ve tarzın ön planda olduğu yüksek ürün kalitesi ile üretim yapmayı ilke edinirken, zengin kumaş ve desen detayları, özgün tasarımları, model çeşitliliği ve birçok detay markayı çok güçlü kılmaktadır. 

 

Üretimini yaptığı ürünlerde tüketici sağlığını düşünürken aynı zamanda çevreye duyarlı ve dost bir marka olma sorumluluğundadır. Bu sebeple yüksek kaliteli kumaş çeşidi tercihlerinde hammaddesinden üretimine kadar tüm aşamaları gözden geçirip; çevreye en duyarlı seçimleri yapmaktadır.

 

 

Gang; genç, vizyoner ve dinamik ekibi ile hazır giyim sektöründe modern ve yenilikçi çizgiyi hedef alarak tüketiciye kaliteli ve özenli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.