Değişim Şartları

 

GANG’e sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış olması şartıyla 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için [email protected] e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

 

Değişim talebinizle ilgili Gang Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanızla birlikte kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Aras Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak bir not ile belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz.

 

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 1 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.

 

Değişim öncelikle aynı model ürünlerde ve renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılması istenildiği takdirde, eğer fiyat farkı çıkacak olur ise, ilgili farkın ödemesi sonrası değişim işlem süreci tamamlanır.

 

Değişim Kargo Gönderimi


MNG Kargo ile gönderdiğiniz hiçbir iade/değişim için kargo ücreti ödemezsiniz. MNG Kargo firması haricinde bir kargo firması ile değişim gönderimi yapılması durumunda kargo ücreti tarafımızca karşılanmamaktadır. Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. olan paketlerde beklenmedik bir durum ya da sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayınız, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.


MNG Kargo Acente Numarası: Maz Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti - 33490250

 

 

Değişim Adresi:  Maz Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Güneşli Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. No:6 34209 Bağcılar/İstanbul