Swag Giyim Tarzına Muhteşem Örnekler

Swag Giyim Tarzına Muhteşem Örnekler

Uzun zamandır tercih edilen swag giyim tarzı birbirinden farklı parçaların giyilmesiyle elde edilir. Tek parça kıyafetin giyilmediği swag tarzında daha çok üst parçanın üzerine giyilen gömlek ve ceket gibi parçalar ön plana çıkıyor. Kışkırtıcı ve rahat bir görüntü yaratmanın peşinde olan swag tarzı, bu sebeple sokak modasıyla uyum içindedir. Sokak modasının en temel yapı taşlarından biri olarak ifade edilen swag giyim tarzı, rahatlık ön planda yer alır. Günümüzde son derece yaygın olan swag giyim tarzına en çok uyum sağlayan kitle, yeni jenerasyon olarak gösterilir. Daha çok genç kişilere hitap eden swag giyim tarzına yaşları 15 ila 25 arasında değişen kişilerin uyum sağladığı bilinir. Bu yaş aralığına bağlı kalmayıp her yaştan kişinin kendine ait bir swag giyim tarzının oluşması da mümkündür. Bir elbise üzerine giyilen kamufle desenli ceket, elbisenin altına tercih edilen postallar ve aksesuarlar sayesinde elde edilen kombinle swag giyim tarzını yakalamak son derece kolaydır.

 

Swag Giyim Tarzı Nedir?

Swag giyim tarzının en temelinde rahatlık ve sokak modası benimsenmektedir. Çoğunlukla gençlerin benimsediği swag giyim tarzı özellikle günlük yaşantının vazgeçilmez kombinlerini oluşturur. Kamufle desenli ceketler, asker botu olarak adlandırılan postal modelleri, pek çok renkten oluşan spor ayakkabıları ile elde edilen kombinlerin çoğu swag giyim tarzını yansıtır. Rahatlığa son derece önem verilen bu giyim tarzında tercih edilen pantolonların da çoğu zaman bol olduğu görülür. Şalvar modeli pantolonlar, swag giyim tarzında pek çok kombinle bağdaştırılabilir. Aynı zamanda siyah ve dar pantolonlar eşliğinde oluşturulmuş swag giyim tarzı da vardır. Günümüzde swag giyim tarzında tercih edilen pantolonlar, bol olmaktan çıkmış yerini skinny olarak adlandırılan jean pantolonlara bırakmıştır. Belirli bir sokak kültürünün yansıması olarak ifade edilen swag giyim tarzı, günümüzde geniş kitlelere ulaşmıştır. Bu sokak tarzı için en önemli unsurlardan biri aksesuarlar olarak ifade edilir. Çoğunlukla genç kitlenin tercih ettiği swag tarzda yapılan kombin sade olsa bile, tercih edilen aksesuarların yoğunluğu sayesinde swag kültürü yansıtılır. Üst üste takılan bol zincirli kolyeler çoğunlukla altın, gümüş ve bakır rengindedir. Bu kolye, kemer, yüzük ve küpe gibi aksesuarların kombinlerde tercih edilmesi sonucunda swag giyim tarzının şekillenmesi mümkündür.

 

 

En İyi Swag Giyim Tarzı Örnekleri 2020

Swag giyim tarzını benimseyen kişiler, 2020 yılında da kendilerini gösterdi. Swag giyim tarzının en dikkat çeken aksesuarları arasında şapka yer almaktadır. Her kombine uygun olan şapka modelleri, hoodieler ve diz kapakları yırtık jean pantolonlar, 2020 swag giyim tarzını oluşturmuştur. Siyah bir jean üzerine giyilen bol tişört ya da hoodieler sayesinde erkek swag giyim tarzı 2020 yılında da etkisini göstermiştir. Unisex parçaların ağırlıklı olarak tercih edildiği swag tarzında çoğunlukla paça kısmı kıvrılan pantolonlara yer verilmiştir. Üst kıyafetlerin genellikle bol olduğu bu giyim tarzında, kadınlar için kargo model pantolonlar, renkli ve desenli çoraplar trend olmuştur. Unisex spor ayakkabıları ise swag giyim tarzını hem erkek hem de kadın için yansıtmıştır. Bu sezon erkek swag giyim tarzı uzun sweatlerden meydana gelmiştir. Bol tişört altına giyilen yırtık model pantolonlar özellikle yaz aylarında kadınlar tarafından tercih edilen swag giyim tarzı örnekleri arasında yer alır.

 

İlginizi çekebilir : 

Sokak Tarzının Yeni Üniforması

 

Etiketler: sokak stili, moda, rahat görünmek, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili , street giyim
Aralık 27, 2020
Listeye dön