Relax n Cool Giyim Tarzı için Sizlere Küçük Tüyolar

Relax n Cool Giyim Tarzı için Sizlere Küçük Tüyolar

Relax n Cool giyim tarzı nedir?

Relax n Cool giyim tarzı, insanların hayatında büyük bir yere sahip olduğundan dolayı yıllardır modanın içinde var olan ve sıklıkla kullanıldığını gördüğümüz bir giyim tarzıdır. Modaya kök salan bu tarzı, daha önce fazlasıyla görmüşsünüzdür fakat yine de açıklayalım. “Relax n Cool” sakin ve havalı anlamına gelir. Bu da Relax n Cool giyim tarzı temelini oluşturur. Bu tarz, dar ya da çok sıkı kıyafetlerin aksine bol veya içerisinde rahat bir şekilde hareket edebileceğiniz kıyafetler kullanılarak yapılır. Çoğunlukla kullanılan kıyafetlerde abartıya kaçacak ya da dikkat çekecek detaylar yoktur. Relax n Cool giyim tarzı içerisinde sweatshirt ve sweatpants ikilisi karşımıza çok çıkar. Bu ikili her zaman aynı kombinde kullanılmaz fakat kullanıldığında muhteşem kombinler ortaya çıkabilir. Relax n Cool giyim tarzı uyumlu bir kombin oluştururken ayakkabı için platformlu spor ayakkabılar kullanabilirsiniz. Bazı durumlarda terlikler ve sandallar da uygun kombinde oldukça şık görünebilir. Relax n Cool giyim tarzı, rahatlığa önem verdiği için ayakkabılar da sizin rahat edebileceğiniz bir tür olmalı ama aynı zamanda kombinde göze batmamalı ve aşırı kaçmamalıdır. Son olarak aksesuarlardan bahsedelim. Relax n Cool giyim tarzı, kıyafetlerde sadeliğe bolca yer verdiği için kombini daha ilgi çekici kılacak aksesuarların bolca yer aldığı bir giyim tarzıdır. Kıyafetlerinize uygun renklerde aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bunun yanında zincir ve sivri gözlükler Relax n Cool giyim tarzı içerisinde sık sık kullanılır.

 

Casual tarz ile havalı olmanın ipuçları

Relax n Cool giyim tarzı, aslında kolayca elde edebileceğiniz bir giyim tarzıdır. Relax n Cool giyim tarzı, çok pahalı kıyafetlere ihtiyaç duymaz.  Bu giyim tarzında kullanılan ürünlerin çoğu oldukça ucuzdur. Sadece dolabınızdaki kıyafetler ile bu giyim tarzına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda çok parça gerektirmez. Aksesuarlar her ne kadar Relax n Cool giyim tarzı için önemli bir faktör olsa da aslında sadece bir tişört, pantolon ve ayakkabı ile bu giyim tarzına sahip olabilirsiniz. Siz de Relax n Cool giyim tarzı ile casual bir kombin oluşturmak istiyor musunuz? Gelin sizlerle Relax n Cool giyim tarzını benimsemenize yardımcı olacak birkaç ipucu paylaşalım ki sizler de dolabınızdaki kıyafetler ile Relax n Cool giyim tarzı uyumlu sade ve bir o kadar havalı bir kombin oluşturabilesiniz.

Aynı renkleri bir arada kullanın: Relax n Cool giyim tarzı için yapacağınız kombinlerde, sadelik ve rahatlık ön planda olacağı için renk uyumunun önemi artacaktır. Bu yüzden kullanacağınız parçaların renklerinin uyumuna dikkat edin. Aynı renkler bir arada güzel bir kombin oluşturacaktır fakat zıt renklerin kullanımı, siyah ve beyaz dışında, bu giyim tarzında çok fazla kullanılmaz.

 

Bol şortlar, uzun çoraplar: Oluşturduğunuz Relax n Cool giyim tarzı uyumlu kombinde bol ve uzun bir şort kullandıysanız, giyeceğiniz ayakkabıların altına uzun çoraplar eklemek sizi şık gösterecektir.

 

Kıyafetinizi tamamlamak için aksesuarlar ekleyin: Relax n Cool giyim tarzında en çok kullanılan aksesuarlar zincirler ve sivri köşeli gözlükler olmuştur fakat bu giyim tarzının amacı hem rahat hem de şık görünmek olduğu için hangi aksesuarları ekleyeceğiniz tamamıyla size kalmış. Renk uyumuna dikkat etmek zorunda da değilsiniz. Kıyafetinizi hangi aksesuarların tamamladığını düşünüyorsanız onları ekleyin ve Relax n Cool giyim tarzınızı tamamlayın.

 

 

İlginizi çekebilir : 

Swag Giyim Tarzına Muhteşem Örnekler

 

 

Etiketler: sokak stili, moda, rahat görünmek, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili , street giyim, y kuşağı , z kuşağı
Ocak 09, 2021
Listeye dön