Özgürlükten Yola Çıkan Bir Stil Yaratmak

gang tr

 

Artık modanın değil, ruhunun sesini dinleyenler tarzlarını ortaya koyabiliyor. Eskiden; ‘modayı takip etmek mi yok hayır ben bana yakışanı seçiyorum’ derken, şimdi ‘ben kendimi bu şekilde rahat hissediyorum’ diyoruz. Kendi özgür alanınızı genişletirken, içiniz gibi dışınıza da yansıyan bu değişim farklı durumların ortaya çıkmasına da olanak sağlıyor. Size özgü bir stil yaratmak aslında ne kadar kolaymış! Sizin renkleriniz, sizin karakteriniz, sizin stiliniz. Bu harika alanda kendinizi bulduğunuz kıyafetler illâ ki var. Bu şekilde özgür olmanın en inanılmaz hafifliğini şimdi kendi stilinizde de yaşıyorsunuz. Klasik, klişe kıyafetleri bir yere bırakarak, sizi yansıtan özel kıyafetleri dolabınıza ekliyorsunuz.

 

Gün Boyu Enerji Dolu Hissetmenizi Sağlayacak Seçimler

 

Renkler enerjimizi oldukça yüksek oranda etkiliyor. Seçtiğiniz renkler eşliğinde kendinize özgü bir stil yaratmakve bunu uygulamak size iyi gelebilir. Rahat, özgür ve istediğiniz renklerden oluşan, size ait bir kombin belirleyebilirsiniz. Biraz cesur olduğunuzda, aslında neyin size ait olduğunu, ne giymek istediğinizi daha rahat anlayabilirsiniz. Bu aşamada zaten özgür, enerji dolu bir gün sizi bekliyor olacak. Dinamik çizgilerin ruhunuza enerji kattığını da unutmayın. En önemli kilit nokta, rahat bir beden, rahat bir ruh demektir.

 

 

Evdeymiş Havası Veren Rahat Stiller

 

Bedeninizi saran kıyafetler, dar t-shirtler, hatta kimi model pantolonların ruhunuzu boğduğunu hissettiğiniz oldu mu? Yeni nesil trendlere ayak uydurarak, kendinize özgü farklı minimal seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Salaş olmamak kaydı ile rahatlığınızı sağlayan, benzersiz tasarımları ile enerjik hissetmenize olanak sağlayan, size özel parçalar seçebilirsiniz. Bütünüyle kendiniz olduğunuz bir stil yaratmak bu kadar da zor olmasa gerek. Evinizdeki kıyafetlerinize bakın! Onlarla ne kadar mutlu olup olmadığınızı değerlendirin. Evinizdeki rahatlığı şimdi tarz çizgiler ile sokak modasına ya da iş yeri stilinize yansıtmanız oldukça mümkün. Ufak dokunuşlar ve biraz cesaret ile bunu siz de yapabilirsiniz. İşte ilk adımı atmak için trend model ve renklerden tasarlanmış koleksiyonumuzu hemen inceleyebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Sokak Tarzını Bir Potada Eritmek

 

 

Etiketler: sokak stili, moda, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili
Kasım 22, 2020
Listeye dön