• Kasım 14, 2020

  Kendini rahat hissettiğin her zaman özgürsün! Benzersiz ruh halinin en güzel yansımalarını artık kıyafetlerinde de hissetme zamanı geldi. Sokak tarzını, rahatlığını ve özgürlüğünü şimdi tek bir potada derleme zamanı. Harika seçenekler sunan en özel tasarımlarla, ruhunun özgür hallerini giyim tarzına da yansıtabilirsin. En çok sevilen ve tercih edilen renkler arasından, kendi çizgilerini yansıtan modelleri bulma zamanı. Özellikleri ile işte benim tarzım diyeceğin, her zaman rahat ve tarz olmanın en iyi halini yaşamalısın.

  sokak stili, moda, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili
 • Kasım 10, 2020

  Moda kavramının artık çok değiştiği bir dönemdeyiz. Yakışanı giyerim diyenlerin çoğunluğu, modaya uyarım diyenleri artık geride bırakıyor. Yeni dönem oluşan trendler, harika seçenekler ile birleşince, inanılmaz stiller ve tarzlar yaratmak mümkün. Yeni akımlarda minimalist yaklaşımlar oldukça popüler. Az olan çoktur diyenlerin tercihi olan Minimalist stil sokak modasının en popüler trendleri arasında yerini aldı bile.

  sokak stili, moda, rahat görünmek, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili , street giyim
 • Kasım 04, 2020

  Gang tarzı t-shirtler sokaklarda fazlasıyla popülerleşmeye başlamıştır. Adeta özellikle gençliğin bir sembolü haline gelmiş gang stili t-shirtler birçok farklı kombinde yer alabilirler. Gençlerin gang tarzı tasarım t-shirtler giymesinin en önemli psikolojik sebeplerinden biri de t-shirtü diğer gang tarzı t-shirt giyen arkadaşlarıyla ortak bir stil yaratma amacı bulunmasıdır. Bir ekibe ait olduğunu belirtmek amacıyla aynı tarza sahip olmak günümüzde oldukça yaygındır.

  t-shirt, street style, kombin önerileri, sokak stili, moda, rahat görünmek, şık görünmek, gang tekstil
 • Ekim 29, 2020

  Siyah renk kıyafetler en rahat kombinleyebileceğiniz parçalardandır. Siyah kıyafetler ten renginiz ne olursa olsun sizi canlı ve tarz göstermeyi başarabilirler. Her ne kadar renkli kıyafetlerin yanında daha güvenli bir seçim olarak gözükse de siyah kıyafetlerle çok cesur kombinler yapabilirsiniz. Bu yazıda insanların neden bu kadar yaygın olarak siyahı tercih ettiği, siyah giyinmenin altındaki düşünceleri konularında bazı detaylar bulabilirsiniz.

  sokak stili, moda, rahat görünmek, şık görünmek, gang tekstil
 • Ekim 25, 2020

  Diğer insanların da bulunduğu bir ortamda, hiçbir şey yapmadan dikkat çekmenizin yolu kıyafetlerinizdir. O ortamda tek bir kelime etmeden bile sadece kıyafetlerinizle insanların ilgisini çekip sizin hakkınızda düşünmelerini sağlayabilirsiniz. Kıyafetlerin böyle güçlü bir aurası vardır. Peki hangi kıyafetler bir toplulukta en çok gözü üstünüze çekmenizi sağlar? Ne tür kombinler ne tür çeşitler sizi diğerlerinden ayırır. Bu yazıda sizi hiç olmadığı kadar öne çıkaracak ve tüm ilgiyi üzerinize toplayacak kombin önerilerinden bahsedeceğiz.

  sokak stili, moda, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili