• Ocak 09, 2021

  Relax n Cool giyim tarzı, insanların hayatında büyük bir yere sahip olduğundan dolayı yıllardır modanın içinde var olan ve sıklıkla kullanıldığını gördüğümüz bir giyim tarzıdır. Modaya kök salan bu tarzı, daha önce fazlasıyla görmüşsünüzdür fakat yine de açıklayalım. “Relax n Cool” sakin ve havalı anlamına gelir. Bu da Relax n Cool giyim tarzı temelini oluşturur. Bu tarz, dar ya da çok sıkı kıyafetlerin aksine bol veya içerisinde rahat bir şekilde hareket edebileceğiniz kıyafetler kullanılarak yapılır. Çoğunlukla kullanılan kıyafetlerde abartıya kaçacak ya da dikkat çekecek detaylar yoktur.

  sokak stili, moda, rahat görünmek, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili , street giyim, y kuşağı , z kuşağı
 • Aralık 27, 2020

  Uzun zamandır tercih edilen swag giyim tarzı birbirinden farklı parçaların giyilmesiyle elde edilir. Tek parça kıyafetin giyilmediği swag tarzında daha çok üst parçanın üzerine giyilen gömlek ve ceket gibi parçalar ön plana çıkıyor. Kışkırtıcı ve rahat bir görüntü yaratmanın peşinde olan swag tarzı, bu sebeple sokak modasıyla uyum içindedir. Sokak modasının en temel yapı taşlarından biri olarak ifade edilen swag giyim tarzı, rahatlık ön planda yer alır. Günümüzde son derece yaygın olan swag giyim tarzına en çok uyum sağlayan kitle, yeni jenerasyon olarak gösterilir. Daha çok genç kişilere hitap eden swag giyim tarzına yaşları 15 ila 25 arasında değişen kişilerin uyum sağladığı bilinir. Bu yaş aralığına bağlı kalmayıp her yaştan kişinin kendine ait bir swag giyim tarzının oluşması da mümkündür. Bir elbise üzerine giyilen kamufle desenli ceket, elbisenin altına tercih edilen postallar ve aksesuarlar sayesinde elde edilen kombinle swag giyim tarzını yakalamak son derece kolaydır.

  sokak stili, moda, rahat görünmek, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili , street giyim
 • Aralık 18, 2020

   

  Sonbahar ve kış ayları başta olmak üzere, serin bahar aylarında da tercih edilen Hoodie modelleri bu sezon yine kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Tasarım açısından başlıklı yani kapüşonlu sweatshirt olan hoodiler, geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Havaların gün geçtikçe soğuması sonucundatercih edilecek kıyafet alternatifleri arasında yer alan hoodie modelleri, çok yönlü kullanım özelliklerine sahiptir. Dolabınızda yer alan en iyi ve en kurtarıcı parçalar arasında yer alan hoodieler, yeni sezonda da kendisini göstermeye devam edecek gibi görünüyor.

  hoodie, moda, hoodie modası, sweatshirt
 • Aralık 12, 2020

   

  Sıradan giyinmeyi sevmeyen, kendine özgü bir tarz yaratmak isteyen, bu tarzı her zaman yaşamak isteyenler için tasarlanan ürünler muhteşemdir. İnanılmaz bir tarza, kişiliğe sahip olan ürünleri gördüğünüzde; işte benim stilim, dersiniz. Özellikle son dönemde tercih edilen salaş, rahat ve özgür sokak stili yaratımları için çok fazla seçeneği burada bulabilirsiniz. Benzersiz olmak isteyen, aynı zamanda tarz sahibi de olmak isteyenleri tek buluşma noktasıdır. Bu harika koleksiyonlar, inanılmaz sonuçların alınacağı, en farklı etkilerin en güzel şekilde yaratılacağı, yenilikçi tasarımlar içermektedir. Üzerinizde gören herkesin, dönüp bir daha bakacağı bu tarza sizler de bayılacaksınız.

   

  sokak stili, moda, rahat görünmek, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak sitili , street giyim
 • Kasım 22, 2020

  Artık modanın değil, ruhunun sesini dinleyenler tarzlarını ortaya koyabiliyor. Eskiden; ‘modayı takip etmek mi yok hayır ben bana yakışanı seçiyorum’ derken, şimdi ‘ben kendimi bu şekilde rahat hissediyorum’ diyoruz. Kendi özgür alanınızı genişletirken, içiniz gibi dışınıza da yansıyan bu değişim farklı durumların ortaya çıkmasına da olanak sağlıyor. Size özgü bir stil yaratmak aslında ne kadar kolaymış! Sizin renkleriniz, sizin karakteriniz, sizin stiliniz. Bu harika alanda kendinizi bulduğunuz kıyafetler illâ ki var. Bu şekilde özgür olmanın en inanılmaz hafifliğini şimdi kendi stilinizde de yaşıyorsunuz. Klasik, klişe kıyafetleri bir yere bırakarak, sizi yansıtan özel kıyafetleri dolabınıza ekliyorsunuz.

  sokak stili, moda, şık görünmek, gang tekstil, gang sokak stili